Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Torby jutowe

Do praktycznych, a zarazem oryginalnych gadżetów firmowych, świetnie sprawdzających się jako nośnik reklamy, nadają się torby jutowe z nadrukiem i na zakupy. Są one w pełni ekologiczne, ponieważ nie barwimy ich ani nie konserwujemy przy użyciu sztucznych środków. Dzięki temu są też artykułem w pełni bezpiecznym dla środowiska.

Juta to włókno pozyskiwane z roślin, które hoduje się głównie w Chinach i Pakistanie. Tkanina, która z nich powstaje, świetnie znosi naprężenia i sprawdza się jako opakowanie. Jeśli więc firmy czy instytucje chcą zamówić niedrogi gadżet promocyjny, który klienci wykorzystają w codziennym życiu, jutowa torba zakupowa z nadrukiem jest doskonałym rozwiązaniem. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów w atrakcyjnej cenie!

Stylowe torby zakupowe z nadrukiem

Aby zaistnieć w świadomości klientów, a zarazem nawiązać do oferowanych produktów lub usług, warto wykorzystać dużą płaską powierzchnię toreb z juty i umieścić na niej czytelne logo firmy bądź inną dowolnie wybraną grafikę. Można się pokusić o zabawny lub motywacyjny tekst, a dodatkowo wpleść w niego nazwę firmy. Ciekawym rozwiązaniem będzie także zastosowanie na produkcie motywu przewodniego z kampanii marketingowej.

Każdy projekt wykonujemy estetycznie i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Wsłuchujemy się w jego potrzeby, proponujemy rozwiązania, czasami nietypowe. Jesteśmy kreatywni i otwarci we współpracy ze zleceniodawcą. Prosta forma, wygoda użytkowania oraz pojemność to tylko kilka wyróżników, które charakteryzują torby jutowe na zakupy. Dzięki nadrukowi w postaci logotypu czy grafiki zapewniają subtelną promocję usług albo produktów.

Jutowa torba zakupowa z nadrukiem – różnorodność zastosowań

Dostępne w naszej ofercie jutowe siatki i worki z klasycznymi uszami i w ekologicznym stylu znajdą uznanie zwłaszcza u klientów chcących chronić środowisko. Można w nie zapakować wiele artykułów, zabrać na zakupy. Dzięki temu, że są produktami wielorazowego użytku, będą świetną alternatywą dla worków foliowych. Oferujemy modele z różną długością uchwytów – dłuższych na ramię lub krótszych do trzymania w ręku, dodatkowo wzmocnionych. Jeżeli chodzi o czyszczenie naszych produktów, to nadają się do prania w pralce w temperaturze do 30 stopni i prasowania na lewej stronie.

Przyjazne dla środowiska, a zarazem praktyczne torby jutowe na zakupy z nadrukiem są świetnym materiałem na gadżety firmowe. Doskonale sprawdzą się jako nośnik reklamy towarów lub usług w każdej branży. Przykładowe modne, poręczne modele o uniwersalnym zastosowaniu można obejrzeć w poniższej kolekcji. Oprócz tego wykonujemy produkty spersonalizowane. Słuchając potrzeb zleceniodawców, nasz kreatywny zespół potrafi zaproponować oryginalne rozwiązania dla klientów z różnych branż. Dzięki temu jutowa torba zakupowa o modnym wyglądzie będzie świetną identyfikacją każdej marki. Na dużym polu umieścimy każdy nadruk firmowy: logo, hasło promocyjne lub inną indywidualnie dopasowaną grafikę. Jasny odcień powierzchni będzie znakomitym kontrastem lub idealnym tłem dla różnych projektów: napisów, oznakowań itp. W ten sposób oferowany tu artykuł stanie się doskonałą, czytelną i zauważalną wizytówką przedsiębiorstwa. Warto rozważyć taką promocję w stylu eko!

Poza wykorzystaniem tego produktu podczas zakupów sprawdzi się on także np. podczas różnych wyjazdów czy w trakcie wypadu na plażę.

W pełni ekologiczne zakupowe torby jutowe z nadrukiem!

Dajemy gwarancję, że każda nasza jutowa torba zakupowa z nadrukiem jest w pełni ekologiczna, ponieważ w procesie produkcyjnym nie używamy sztucznych barwników i środków konserwujących. Dzięki temu jest ona produktem bezpiecznym dla środowiska. Ten fakt podkreśla również jej naturalna kolorystyka – ma taki sam odcień jak barwa pierwotna rośliny, z jakiej pochodzi materiał.

Starannie i estetycznie wykonane torby na zakupy dostępne są w różnych rozmiarach. Poszczególne modele różnią się także wielkością uchwytów czy dodatkowymi rozwiązaniami w postaci np. kieszeni lub kolorowych wstawek. Ich wybór zależy od oczekiwań oraz preferencji klientów.

Możliwość zamówienia indywidualnego nadruku pozwala stworzyć niepowtarzalne i funkcjonalne oraz stylowe jutowe torby zakupowe, które będą uzupełniać prowadzone działania marketingowe i zwiększą rozpoznawalność marki. Gwarantujemy wysoką jakość, atrakcyjną cenę i terminowość! W naszej firmie znajdą Państwo pomysłowych ekspertów, którzy pomogą dopasować idealny model na zakupy. Służymy naszą wiedzą praktycznie 24 h na dobę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!