Szyją u nas bo...

Zapoznaliście się z naszą ofertą i realizacjami – pora na zapoznanie się z prawdziwymi opiniami Klientów.
To właśnie opinie otrzymane od naszych stałych, ale i jednorazowych Klientów są najlepszymi referencjami,
potwierdzającymi, że warto rozważyć współpracę z naszą firmą.

RELAKSMISJA

Wasze bawełniane plecaczki były testowane na setkach wypraw Relaksmisji, zdały egzamin bezbłędnie od meksykańskich plaż po himalajskie szczyty, polecamy wszystkim!

BRAINLY

HEYDAY to firma, która staje na głowie, żeby spełnić oczekiwania klientów i okazuje się, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania 🙂 mają głowę pełną pomysłów, sugestii i propozycji! Każda współpraca była bardzo owocna, profesjonalna i sympatyczna!

FACTORY

Szyliśmy u was bo …Wasze podejście do obsługi klienta oraz chęć spełnienia oczekiwań klienta były na najwyższym poziomie, a ponadto jakość materiałów i wykonania nie miały sobie równych.

SIILI SOLUTIONS

Siili jest nowoczesną firmą technologiczną, która bardzo dba zarówno o jakość jak i design swoich produktów. Kiedy więc pomyśleliśmy o tym, że chcielibyśmy obdarować naszych pracowników i klientów fajnymi gadżetami, ważne dla nas były na równi i jakość i estetyka. Okazało się że możemy mieć nawet więcej, bo kiedy zdecydowaliśmy się na piękne, pojemne torby z eko bawełny przygotowane dla nas przez firmę Hayday Studio, poczuliśmy że zrobiliśmy też coś dobrego dla środowiska ?. Torby są super. Pojemne, ładne, porządne. Prane i nieustannie wykorzystywane nie straciły nic ze swojego wyglądu. Nie sądziliśmy, że będą aż tak bardzo się podobały.

QUALTRICS XM

Our cooperation with Heyday Studio started 3 years ago and since the very beginning, we have built a strong relationship based on trust and the highest quality. From marketing and advertising through co-organizing events or participating in huge conferences we could always rely on Heyday. They’ve never said “no”, helping us with delivering everything within sometimes extremely tight deadlines. Working with the Heyday Studio is a great pleasure.

SCALEWORKS

Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę Heyday jako rzetelnego i solidnego partnera. Przede wszystkim cenimy Wykonawcę za profesjonalne podejście do każdego zamówienia, wysokiej jakości wykonanie gadżetów oraz terminowość.

MOTION SYSTEMS

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Magdą oraz całą ekipą HEYDAY. Podczas realizacji projektu wykonania bawełnianych toreb firmowych nie spodziewaliśmy się, aż tak dobrego efektu końcowego. Torby zostały uszyte z wysokogatunkowej bawełny, a nadruk nawet po kilku praniach pozostaje kolorowy i żywy. Dodatkowo detale takie jak metka z logo firmy czy kolorowe nici uzupełniają cały koncept, nadając mu indywidualny charakter. Wykonanie trudnego projektu graficznego, również nie stanowiło żadnego problemu dla HEYDAY.  Całe zamówienie było zrealizowane w umówionym terminie. Wielki plus za możliwość wykonania nadruku próbnego oraz dobór kolorów z palety Pantone. Gorąco polecamy i na pewno nie jest to nasze ostatnie zamówienie!