Wyświetlanie jednego wyniku

Eko torby z tyveku

To niezwykle ciekawe produkty, które cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Przypominająca z wygląda pomiętą kartkę torba z tyveku w rzeczywistości jest wykonana z bardzo wytrzymałego, odpornego na rozerwanie syntetycznego materiału.

Ma on także wiele innych zalet. Jest:

  • oddychający,
  • lekki,
  • łatwy w utrzymaniu – jeśli się pobrudzi, można przetrzeć wierzch produktu wilgotną ściereczką lub uprać go w pralce w 30 stopniach,
  • nieprzemakalny,
  • ekologiczny – w 100% podlega recyklingowi.

Tyvek łączy w sobie właściwości papieru, folii oraz podłoża tekstylnego. Szyje się z niego m.in. również ubrania. Do niedawna był raczej materiałem ekskluzywnym, dziś jednak jest zdecydowanie bardziej dostępny dla każdego.

Torba z tyveku – idealna na co dzień i jako gadżet reklamowy

Na co dzień szyjemy produkty reklamowe z różnych tkanin i surowców w atrakcyjnej cenie. Zaopatrują się w nie klienci z wielu branż, zyskując oryginalny, a zarazem praktyczny gadżet marketingowy. Wykonujemy na nich nadruki (w tym full collor) według wzoru, jaki sobie zażyczą. Możemy także zaoferować swoją pomoc w tym zakresie. Nasi specjaliści przygotują oryginalne propozycje uwzględniające np. logotyp, hasło promocyjne czy inną grafikę. Wsłuchujemy się zawsze w potrzeby klientów - z naszej strony można liczyć na profesjonalną obsługę i pomysłowość. Znajdziemy rozwiązanie nawet w przypadku zamówień nietypowych!

Torby z tyveku z uchwytami doskonale nadają się także do codziennego użytku. Podczas korzystania się nie odkształcają i nie rozciągają. Są odporne na działanie najróżniejszych warunków atmosferycznych – od palącego słońca po obfity deszcz. Z pewnością każda torba z tyveku wzbudza zainteresowanie przez swoją oryginalność. Doskonale nadaje się także do wielu miejskich stylizacji. Jest przyjemnie miękka w dotyku i pakowna. Z łatwością zmieszczą się w niej np. zakupy czy książki.

Zamów spersonalizowane torby z tyveku

Jeśli klientom zależy na oryginalnym, a zarazem funkcjonalnym gadżecie reklamowym, zachęcamy do wyboru toreb z tyveku. Poza tym, że zachwycą one klientów, będą także elementem budującym więź z daną marką. Biodegradowalne produkty są stylowe i wytrzymałe, ale też stanowią uniwersalne rozwiązanie do pakowania różnych produktów. Ponadto znakomicie sprawdzą się w roli nośników treści reklamowych.

Warto wziąć pod uwagę, że marka reklamująca się na torbach ekologicznych uznawana jest za nowoczesną i funkcjonującą z troską o ekologię. To produkty, które są znacznie bardziej eleganckim odpowiednikiem plastikowych siatek. W kwestii zamówień dowolnej ilości naszych artykułów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego! Jesteśmy dostępni praktycznie 24 godziny na dobę i gwarantujemy szybkie terminy realizacji.